حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی بدین معنی است که ما چه اطلاعات و داده هایی از شما دریافت می کنیم و چگونه آن ها را مدیریت می کنیم. این سیاست می تواند در طول زمان تغییر کند، بنابراین پیشنهاد می شود که محتوای این صفحه را دوره ای مطالعه کنید.

مالکیت محتوا
1. اطلاعاتی که پاسخ‌دهندگان به مطالعه و نظرسنجی شما می‌دهند، در مالکیت شماست و ما آن را در اختیار هیچ طرف سومی قرار نخواهیم داد به عبارتی ما پرسشنامه‌های شما را به هیچ شخصی نخواهیم فروخت و از پاسخ‌هایی که در پرسشنامه خود جمع‌آوری می‌کنید در کاربردهایی که به شما و خدماتمان مرتبط نمی‌شود استفاده نخواهیم کرد، مگر در شرایطی محدود (به عنوان مثال، اگر شما صریحاً این اجازه را به ما داده باشید، یا زمانی که دستوری قانونی به ما داده شود).
2. در صورتیکه حکم مراجع قانونی و قضایی برای دسترسی به اطلاعات، ما را ملزم کند، ما از قانون پیروی خواهیم کرد. در این صورت، اگر منع قانونی وجود نداشته باشد، شما را در جریان این درخواست قرار خواهیم داد.
3. کافه پردازش ممکن است جهت تعهدات قانونی کشور و خود محتوای کاربران را بررسی کند(به طور مثال گزارش محتوای غیرقانونی یا بررسی تصادفی محتواها). کافه پردازش می تواند محتوایی را که غیرقانونی است یا این قوانین را زیر پا می‌گذارد، حذف کرده، از دسترس خارج کرده یا از نمایش آن خودداری نماید. با این حال کافه پردازش هیچ تعهدی برای پایش یا بازبینی محتوای ارسال شده توسط کاربران ندارد.

جمع آوری اطلاعات
4. هنگامی که شما در سایت کافه پردازش ثبت نام می کنید و فرم طراحی می کنید، اطلاعات مربوط به ثبت نام و اطلاعات مربوط به فرم و پاسخ های آن در سایت جمع آوری می شود. این اطلاعات به شرح زیر است:
o اطلاعات ثبت نام: نام و نام خانوادگی، ایمیل، رمز عبور، موبایل، مقطع و رشته تحصیلی
o اطلاعات پرسشنامه: تمامی اطلاعات فرم ها و پاسخ ها را در سرویس دهندگان خود ذخیره می کنیم.
o سایر اطلاعات: اطلاعات IP و اطلاعات دستگاه و آخرین زمان مراجعه به حساب کاربری

5. برای ارائه خدمات بهتر و رفع مشکلات احتمالی این امکان وجود دارد به اطلاعات شما دسترسی داشته باشیم تا خدمات بهتری ارائه دهیم.
6. کلیه های صفحات کافه پردازش از پروتکل رمزنگاری ssl استفاده می شود.
7. ما از سرویس هایی برای اطلاعات آماری سایت استفاده می کنیم که این اطلاعات توسط آن ها نگهداری می شوند.
8. اگر شبکه های اجتماعی استفاده می کنید قوانین و سیاست های حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی بر نحوه استفاده شما حکمفرماست و ارتباطی با کافه پردازش ندارد.

اگر سوالی درمورد قوانین و مقررات و سیاست های حریم خصوصی دارید از طریق تماس با ما اقدام کنید.